تبلیغات
کتاب هایی که می‌خونم - سعادت زناشویی / لئو تولستوی

کتاب هایی که می‌خونم

معرفی کتاب

سعادت زناشویی / لئو تولستوی
کتاب سعادت زناشویی

6-
معرفی کتاب سعادت زناشویی
==== اطلاعات کلی : 
نویسنده : لئو تولستوی (wikipedia: Leo Tolstoy )
متجرم: سروش حبیبی  (wikipedia: سروش حبیبی )
انتشارات : چشمه
نوبت چاپ : سوم 
قیمت : 7000 T 
تعداد صفحات : 135
==== معرفی اجمالی : 
داستان در مورد عاشق شدن و زندگی زناشویی یک دختر 17 ساله هستش به اسم ماشا که با خواهر کوچیک و دایه خودش در یک روستا زندگی میکنن . قدیما پدرشون فوت کرده بوده همچنین به تازگی مادرشون فوت کرده و غم بزرگی تو دلشون دارن. 
==== نظر شخصی : 
اولین کتاب بود که از تولستوی میخوندم . انتظار زیادی نداشتم راستش . چون خودمم میدونستم که وقتی خوندن تولستوی رو شروع میکنم قرار نیست با یکی از شاهکاراش شروع کنم پس میدونستم با چی شروع کردم. 
نمیگم کتاب بدی بود ولی شخصا با داستان زیاد ارتباط برقرار نکردم. شاید به دلیل این بوده باشه که خیلی طول کشید خوندنش (به دلیل امتحاناتی که دارم) یا شاید دلیل دیگه ای داشته نمیدونم. 
البته باید اینو بگم که وقتی کتاب رو میخوندم کاملا درک میکردم که راوی داستان داره چی میکشه و چ دردی تو دلش داره ... نویسنده خیلی خوب با قلمش ما رو با درون راوی داستان آشنا میکنه ... اگه توجه کنیم میبینیم این داستان بیش از 100 سال پیش نوشته شده با این جال چطوری این نویسنده توانا اینقد خوب نوشته و چیزی رو به این زیبایی بهمون نشون میده. انگار که تولستوی خودشو واقعا گذاشته جای یه دختر 17 ساله که داره داستان رو تعریف میکنه ... و مطمئنم هر دختر یا زنی که عاشق شده و طعم عشق رو چشیده ... با خوندن این کتاب به این نتیجه میرسه که تولستوی در ترسیم این جست‌وجو‌گری عاشقانه در کتاب چیزی رو از قلم ننداخته. 
کتاب هم فک کنم برای افراد 15 سال به بالا خوب باشه تا بتونن فضای درون کتاب رو به خوبی درک کنن و تو ذهنشون تجسمش کنن. 
==== نقد و برسی دیگران : 
jamejamonline
==== پایان 
کتاب بعدی ( به زودی در پست بالایی ) : 
" کبوتر " _ " پاتریک زوسکیند " 
====
تمام کتاب های این وبلاگ  :
طبقه بندی: رمان و داستان (خارجی)،
برچسب ها:نویسنده: لئو تولستوی، مترجم: سروش حبیبی،
دنبالک ها:لئو تولستوی، لئو(ن) نیکلایویچ تولستوی(تالستوی)، سروش حبیبی، معرفی کتاب، وبلاگ معرفی کتاب، سایت معرفی کتاب، کتاب هایی که میخونم، کتاب هایی که میخوانم، کتاب هایی که می خوانم، لذت کتابی خوانی، کتاب روسی، معرفی کتاب سعادت زناشویی، سعادت زناشویی لئو تولستوی، سعادت زناشویی،
[ چهارشنبه 16 دی 1394 ] [ 03:20 ب.ظ ] [ سارو ... ] [ نظرات() ]